Ana sayfa

Shenzhen Langxin Electron Co., Ltd.

şirket Profili
Shenzhen Langxin Elektron Co, Ltd dokunmatik ekran kiosk, ödeme kiosk, interaktif kiosk, bilgi kiosk, fotoğraf kiosk, bankacılık kiosk, kiosk, alışveriş kiosk, alışveriş kiosk gibi her türlü kiosk konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir kiosk üreticisidir. reklam kioskları, dış mekan kioskları ve farklı self servis terminalleri vb. Biz, sizin veya şirketiniz için self servis Kiosk ürünlerinin tasarımını yapabilir ve sağlayabiliriz. Tüm çözümler yaygın olarak olgun tasarım teknikleri ve üretim teknolojileriyle birlikte kullanılır. elektronik ve devre, çoklu ortam yazılımı geliştirme ve entegrasyon teknolojileri.

Şu anda işimiz Avrupa, Orta Doğu, Kuzey Amerika, Güneydoğu Asya, Avustralya ve Afrika'da genişliyor. Guangxin kiosk Ürünleri, devlet kurumu, okul, banka, otel, hastane, sinema, süper market, uygun mağaza, alışveriş gibi alanlarda yaygın olarak uygulanmaktadır. alışveriş merkezi, restoran, metro istasyonu, otobüs terminali, sergi salonu, müze, havaalanı ve diğer ortak kullanım alanlarında.

LANGXIN kendi profesyonel tasarım ekibine, Ar-Ge ekibine, satın alma ekibine, üretim ekibine, satış ekibine, denetim ekibine ve satış sonrası servis ekibine sahiptir. LANGXIN, dünyanın her yerindeki müşterilere en kaliteli ürün, hızlı tepki ve en sıcak servislere daha fazla önem veriyor.

LANGXIN, güçlü üretim kabiliyeti, kaliteli ve mükemmel hizmeti nedeniyle yurtdışından iyi bir üne sahiptir. 100'den fazla ülkede varlığımız var. Zaman geçtikçe, bize katılmak isteyen daha fazla distribütör eklemeyi bekliyoruz. İş ortaklarımıza değer veriyoruz ve pazarlarını ve kârlılıklarını genişletmek için onlarla birlikte çalışıyoruz. Sizler ve şirketinizle bankacılık veya kiosk projeleriniz üzerinde çalışmayı ve çabalarınıza başarı getirebileceğimizi dört gözle bekliyoruz.

Şartname ve önerileriniz her zaman beklerim! Langxin her zaman dünyanın her yerindeki müşterileri ile distribütör, temsilci, OEM veya ODM hizmeti olarak dostça işbirliği arar.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
  • Geçmiş
  • Hizmet
  • Ekibimiz
  • News
  • Cases
2004 yılının Temmuz ayında, Langxin şirketi, dokunmatik ekran teknolojisini araştırmaya ve farklı endüstrilerde multimedya bilgi sorgulama sistemleri geliştirmeye başladı.

2006 yılının Haziran ayında, Langxin şirketi donanım alanına ayak basmaya, self servis terminalleri tasarlayıp geliştirmeye ve üretime sokmaya başladı.

Ağustos 2007'de, dokunmatik sorgulama kiosk modellerinin görünümü 60'tan fazla modele yükselmiştir.

Mart 2008'de Langxin şirketi, Çin Halk Cumhuriyeti'nin ithalat ve ihracatını yaptı, kendi dış ticaret ekibini kurdu ve ihracat yapmaya başladı, asıl hedef Avrupa ve Orta Doğu'dur.

2008 yılının Haziran ayında, Langxin şirketinin ilk toplu self servis terminali Pakistan'a ihraç edildi.

2008 yılının Kasım ayında, Langxin şirketi, Yunnan Eyaleti ilaç yönetimi için 700'den fazla dokunuşla bilgi toplayıcı kiosk sağlamaya başladı

Şubat 2009'da Langxin şirketi, art arda dört yıl boyunca Shenzhen Uluslararası Kongre ve Sergi Merkezi'ne self servis kiralama hizmeti vererek self servis kiralama pazarına girmeye başladı.

Eylül 2010'da Langxin şirketinin ürünleri Shanghai World Expo'da tanıtıldı ve İzlanda Ulusal Pavilion Günü etkinliğine katılmaya ve ardından kasıtlı 120 siparişe davet edildi.

Şubat 2010'da Langxin şirketi, CCB Shenzhen Şubesinden 65 self-servis dokunmatik kiosk almak için China Construction Bank ile başarılı bir sözleşme imzaladı ve Shenzhen Arazi Kaynakları ve Konut İdaresi Konut Bakım Fonu Merkezi için bir dokunmatik ekran sistemi geliştirdi.

Mart 2010'da Langxin şirketinin self servis terminal serisi uluslararası CE sertifikası aldı.

Ekim 2009'dan Kasım 2010'a kadar şirketimiz Bulgaristan'dan büyük bir sipariş aldı ve arka arkaya 690 dokunmatik ekranlı entegre kiosk makinesi tedarik etti.

Aralık 2010'da, yılın satış hacmi, tarihin en iyi seviyesi olan 35 milyonu aştı.

2011 yılının Haziran ayında, Langxin şirketi, Shenzhen'deki 26. Dünya Üniversite Oyunları için teklif kazandı ve 46 adet dokunmatik ekranlı otomatik kontrol noktası ve bilgi sorgulama yazılımı sağladı.

Mayıs-Temmuz 2012 arasında, Langxin şirketinin self servis terminal serisi, ABD FCC sertifikası ve AB RoHS sertifikası aldı; bu da yerli ve yabancı müşterilerin çoğunluğuna daha iyi ayrıntı ve kalite sağladı.

2012 yılında Langxin şirketinin işi hızla genişledi ve 400'den fazla birimin sales satışları, bazıları bizimle OEM / ODM projeleri imzalayan 30'dan fazla ülke ve bölgeye ihraç edildi.

Eylül 2013’te, daha fazla genişleme ihtiyacını karşılamak için Langxin şirketi, Shenzhen, Nanshan Bölgesi'nden Baoan Bölgesi'ne taşındı.

Kasım 2013'te Langxin şirketinin self servis terminal üretimi 500 adet / ay işaretini aştı.

Ekim 2015'te Langxin şirketinin self servis terminal serisi Çin'in CCC sertifikasyonunu geçti.

Shenzhen Langxin Electron Co., Ltd. Shenzhen Langxin Electron Co., Ltd. Shenzhen Langxin Electron Co., Ltd. Shenzhen Langxin Electron Co., Ltd. Shenzhen Langxin Electron Co., Ltd. Shenzhen Langxin Electron Co., Ltd. Shenzhen Langxin Electron Co., Ltd.
1 2 3 4 5 6 7
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Markalar : LANGXIN

No. Çalışanları : 200~300

Yıllık satış : 4500000-5800000

Yıl kurulan : 2004

İhracat p.c : 50% - 60%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Dijital Tabela Kiosk satış için iyi kalite Dijital Tabela Kiosk satış için iyi kalite Dijital Tabela Kiosk satış için iyi kalite Dijital Tabela Kiosk satış için